| agirll a întrebat:

Sooo, imi place de un baiat, adica nah, il simpatizez mult laughing dar el e la liceu, adica nu e in scoala cu mine, o fost da nu pentru mult timp. nu stiu, as vrea sa vorbesc cu el, dar nu stiu ce sa ii spun, am vorbit odata cu el pe chat.dar nu ceva interesant, in general. Si odata o venit la noi la scoala si se tot uita la mine, eu stateam cu orietenele mele.Nu stiu cum sa ma bag in cu el in seama, sau sa-l fac pe el sa ma bage. Nu prea ma intalnesc des cu el.dar nah. Ceva idei?laughing

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce-ai cu el?

| agirll explică:

Prietenele*

| DjKrome a răspuns:

Ask-u face minunihappy si facebook`u dar pe ask e mai usor dai si tu un like la un raspuns unde ar trebui sa dea pareri sau la o intrebare. si pac daca ti-a raspuns ai motiv sa te bagi cu el in seama bafta