| Anne1994 a întrebat:

Am o mica problema. Imi place un baiat din liceu,nu am vorbit niciodata cu el,nu ii stiu numele,dar imi place mult de el! De multe ori le pun pe colege sa vada daca se uita la mine, si de multe ori imi spun ca "sa uitaaatt!".Cum fac sa ii atrag atentia si sa il fac sa ma bage el in seama?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate aveti un prieten comun si ar putea sa va faca cunostinta

| Robyrobertadecaramel a răspuns:

Deci ce faci tu(sa le pui pe colege sa iti zica daca se uita la tine)Este o chestie puerila pe care nici aia mici nu o mai fac.Trebuie sa vorbesti cu el... poate el te place si nu poate|îi e rusine sa iti spuna.Incearca sa te porti normal cand vorbesti cu el, nu te lasa dusa de val! Usor de facut, greu de spus nu?! Da asa e, eu iti doresc multa bafta, o sa fie bine!