| Paulinho999 a întrebat:

am o mica problema; in urma cu aproximativ 3 luni am avut un contact sexual cu prietena mea (sau nu stiu daca pot sa-l numesc asa pentru ca e virgina si nu am dezvirginat-o, am introdus aproximativ jumate, nu am ejaculat in ea ci afara iar dupa aia am continuat) si as vrea sa stiu daca s-ar putea sa fi ramas insarcinata? pentru ca de ceva timp imi zice zilnic ca ii este rau, chiar si dimineata, doarme mult ziua iar pe seara imi zice ca este obosita desi nu face nimic toata ziua. Menstruatia i-a venit normal cred, de greturi nu mi-a zis nimic de atunci, deci nu cred ca are, dar totusi sunt foarte ingrijorat acum si nu stiu ce sa fac! ma puteti ajuta careva cu ceva?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In primul rand fata nu mai e virgina.Ai dezvirginat-o de la prima penetrare.

In al doilea rand intereseaza-te de menstra ei. Daca i-a venit nu ai de ce sa iti faci griji.Ca e mai obosita in ultimul timp nu e nicio problema, tu nu vezi ce canicula e afara?!

| Chrisstine a răspuns:

Nu cred ca e daca i-a venit!

| alone a răspuns:

Are mt seanse sa ramana insarcinata chiar si daca ai ejaculat afara dupa ati continuat u nu te-ai spalat cu apa calduta si nici nu ai urinat si cum e posibil sa nu o fi dezvirginat daca ai introdus-o jumatate? cati ani ai app?

| gabrielaoana11 a răspuns:

Pai cel mai bine iau un test de sarcina dar daca nai dezvirginato putin probabil deci mai bine iai un test de sarcina pls funda macar vot

| andreygrecu a răspuns:

Cel mai sigur este ca NU dar incearca sa-i spui sa faca un test! da fundita!

| calin4547 a răspuns:

Oi prostule Este prezervativ amu o sa legeni copilul

| CaRaMeLooO a răspuns:

Nu e gravida.

| Anonimous92 a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat la fel cand am facut`o prima data. Sunt fata. Asa e pentru ca te simti oare cum vinovata ca ai facut`ohee hee si esti asa mai retinuta mai moale, simti ca nu ai chef de nimic. Dar stai linistit, in 2 saptamani trece... incearca sa comunici mai mult cu ea, sa-i spui ca ti-a placut, ca a fost ceva unic. Da`i incredere in eahappy Si nu e gravida sigur:*

| Lucian_5921 a răspuns:

Cu siguranta e insarcinta

| QueeN_4113 a răspuns:

Pai daca nu ai dezvirginato nu poate ramine insarcinata,cu atit mai mult daca menstruatia i'a venit la timp, daca sunteti chiar asa de ingrijoratsi, las-o sa faca un test de sarcina, dar nu cred ca aveti motiv de panica in aceasta situatie