| girl199 a întrebat:

am o mica problema,sa incep: cea mai buna prietena a mea este indragostita de un baiat de la mine din clasa, dar nu vrea sa recunoasca si as vrea cumva sa o fac, deoarece se observa ca este indragostita de el.As vrea sa ma ajutati plizzz{eu una ma gandeam sa o fac geloasasau ceva de genu} Dau Fundaaaa:*

1 răspuns:
| KeporLove a răspuns:

Buna! Nu incerca sa faci acest lucru ca veti pune in pericol prietenia sau ea va fi dezamagita odata ce va vedea ca te dai la el. Nu vrea sa spuna ca nu e sigura pe sentimentele ei sau ii e rusine sa recunoasca, daca vrei sa stii daca s-a indragostit de el incearca sa ii duci pe aman 2 intr-un loc comun si sa ii urmeresti gesturile, privirea daca vor fi diferite de cele in care sunteti voi 2 este o sansa foarte mare ca ei sa ii placa acel baiat daca nu e doar o simpatie.