| darkprincesskiss a întrebat:

Am o mica problema si nu stiu ce sa mai fac. In luna aprilie am fost cu un baiat si el a zis ca eu sunt mai mult pentru gasca mea de prieteni decat pentru el ( ceea ce nu este adevarat) si ne-am despartit. Si de la Paste de cand ma rog de el sa ne impacam si nu vrea. Dar noi vorbim mult si cand ne intamlim ne purtam ca un cuplu dar nu suntem impreuna. Nu stiu ce sa mai fac crying. Si il iubesc pe baiat. Va rog frumos ajutati-ma cu un sfat ceva. :*

Răspuns Câştigător
| SummerxD a răspuns:

Te rogi de el sa fiti imp, tu ca fata se te rogi! Unde iti este demnitatea? Daca nu te iubeste, nu poti sa ii faci nimic! Si poate are dreptate cu gasca, altfel nu ar fi spus-o, a spun fiidca asta a simtit! Deci, poti sa te rogi de el cat ai vrea si ai trai! Si daca va purtati ca un cplu inseamna ca te foloseste! Daca te iubeste se va intoarce el la tine! Nu tu la elllll! E cea mai mare porcarie! Succes! Astepta, daca se intoarce inseamnca te iubeste, daca nu, nu te iubeste! Fundaa***

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

V-ati despartit, va purtati ca si un cuplu ( cum anume?) si il iubesti. Pana -ti gasesti marea "iubire", poti " iubi" linistita mai departe, ceea ce gasesti.

| EUUUUUXXXX a răspuns:

Daca el nu te mai iubeste degeabawinking