| natalia_6286 a întrebat:

am o nelamurire si as avea nevoie de niste pareri, sfaturi.Deci:pe data de 5 iulie am avut ultima zi de ciclu menstrual iar pe data de 13 iulie au inceput sa ma doara tare sanii, nu inteleg dc au inceput sa ma doara asa devreme, e prima data.De obicei ma dor inainte de ciclu cu o saptamana nu asa devreme, relatii sexuale neprotejate am avut cu sotul meu, credeti ca poate fi vorba de o sarcina? Eu mi-as dori mult dar nu stiu ce sa cred.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bursucu_1174 a răspuns:

Mai asteapta.vei vedea daca iti vine ciclul... daca nu. poate e vorba de o sarcina.dat poti incerca sa faci un test de sarcina

3 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si mergi la ginecolog va vedea la ecograf daca se formeaza sau nu un copil in burtica.
Mult noroc!

| TommyMiller a răspuns:

Mai asteapta putin si daca nu-ti vine ciclul...ai pus-o!

| siempre a răspuns:

Vezi sa nu ai vreo problema la sani.sau poate e o dereglare hormonala stres de la anticoncepcionale etc.toate cele bune