| dudaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am avut un prieten foarte bun, acum 2 ani care ma placea, dar eu il refuzam. M-am certat foarte tare cu el si vorbim foarte rar, dar cand vorbim vorbeste foarte frumos si asa... Credeti ca ma mai place?

Răspuns Câştigător
| kaileemckenzie a răspuns:

Hmmm...nu prea depinde de ce caractera are... poate tu esti iubirea lui de o viata sau iubirea "secundara"
.eu cred ca ar fi mai bine sa treceti peste trecut si sava impacati pentru ca a gresi e omeneste si eu personal cred ac mai bine nu va certati.asa si dupa aia poti sal intrebibatting eyelashes

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pune verbul "a placea" la timpul trecut si iese ceea ce e valabil aiciwinking

| raluca44 a răspuns:

Hmm...avand in vedere ca l-ai refuzat, iar el inca vorbeste cu tine, inseamna ca inca te mai are in gand si inima.eu zic sa incerci sa te apropii de el si poate acum o sa ii oferi o sansa si e posibil ca totul sa mearga foarte bine.