| b342 a întrebat:

^^
Am o prietena care este innebunita dupa un baiat ( as putea spune cam OBSEDATA laughing ). Si in pauze, odata m-a rugat sa ma cert cu ea ca sa-i atraga lui atentia. Dupa aia, in ora de sport, stiind ca ma enervez cam repede la unele cuvinte, m-a provocat. Eu am inceput s-o trag de par si s-o iau chiar foarte bine la bataie. laughing Noroc ca n-a vazut profu'. x. x Si nu stiu. multi ma stiu ca fiind mai " batausa ", dar nu sunt chiar batausa. In fine.
De cate ori trec pe langa tipu' ala, se uita la mine asa. intruna! Si e dragut. big grin Eu nu-s asa innebunita dupa el. :d Numai ca mi-e rusine sa-l bag in seama. straight face Ar fi sanse sa-mi placa de el? avand in vedere ca-l plac cam 2-3%. Sau ar fi sanse sa ma placa? Intreb doar de curiozitate. laughing
Multumesc!
P. S.: Ce parere aveti despre metodele prietenei mele? Eu i-am zis direct in fata ca sunt cam stupide. _.

6 răspunsuri:
| b342 explică:

Sa-i trag una din mers? LOL. Nu cred ca m-ai inteles, daca cineva ma provoaca si spune lucruri care ma enerveaza la un moment dat, ori zic ceva, ori trag un pumn sau o palma. happy

| BuBuLiNNa00 a răspuns (pentru b342):

Sall...eu cred ca el s-a saturat de obsesia prietenei tale...si poate lui ii plac fetele mai batause dar nu batause:XFunda?

| maniunika a răspuns:

Ai grija. daca se uita dupa tine, e posibil ca chiar te simpatizeaza!
Iar cind faceti cu prietena ta scene de alea...e posibil ca iti trage atentia mai mult tie decit ei!
Fi-i foarte atenta...nu cumva sa fie el cauza din care sa te certi cu prietena ta!

Despre metodele prieteniei...ce aș putea eu sa-ți zic, fiecare iși exprimă sentimentele în felul în care dorește și nu-i obligatoriu sa-l înțeleagă toți...e destul tu și ființele apropiate!
Ai grijă sa nu pierzi prietenia!

| lexzor a răspuns:

Acum depinde, daca este nou, se uita dupa fete pentru a le cunoaste, si cred ca ii este si rusine. Daca este mai vechi, de exemplu din clasa anterioara, tragei doua palme si un sut in cur si nu se mai uita la tine, ci la prietena ta! =]] Parerea mea, acum nu ma bateti

| Marian3rd a răspuns:

Cand te certi cu un proasta, asigura-te ca nu face si ea acelasi lucru.

| iulian11 a răspuns:

Spune-i ce crezi si alegeti bine cuvintele