| PublicAccount a întrebat:

Am o prietena de 18 ani, a avut mai multi iubiti. se zvoneste ca a facut sex cu cativa dintre ei iar acum o luna a facut sex cu un baiat cu care a stat 2 saptamani. El vrea sa o duca la ginecolog sa le arate parintilor ei ca nu a fost virgina [ mentionez ca fetei nu i-a curs sange]. Daca o duce la ginecolog, poate sa ii spuna de cat timp numai e virgina? sau daca a fost vrigina ori nu inainte de contactul sexual cu acest baiat? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Nu are cum sa demonstreze doctorul... a facut-o asta e laughing. a picat de fraier

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poate DOAR să-i spună că ACUM nu mai e virgină; NU poate să-i spună dacă era înainte de a face sex cu ultimul tip, sau de când nu mai este virgină ( NU are "contor", nici "dată" )!

Deci, NU rezolvă nimic nici dacă o duce la ginecolog!

Trebuia să se uite el ÎNAINTE de a face sex cu ea şi atunci vedea dacă e virgină sau nu...

| PublicAccount explică (pentru bursuc001):

Ideea e ca. ea le-a zis parintilor k e virgina, iar ei o cred, pe cand baiatul stie ca nu a fost virgina. deci sa inteleg ca nu are cum se le demonstreze asta parintilor ei.

| bursuc001 a răspuns (pentru PublicAccount):

Acum NU, trebuia dusă la ginecolog sau la i.m.l. ÎNAINTE de a face sex cu ea!