| johnnytheboss a întrebat:

Am o problema, am facut dragoste cu prietena mea pentru prima oara. Am facut-o protejat si nu am ejaculat deloc insa e posibil sa fii atins cu degetele lichidul prespermatic aflat pe chiloti si dupa i le-am introdus ei in vagin, poate fi insarcinata? va rog, sunt disperat! crying De atunci i-a venit ciclul cu cateva zile mai devreme si a tinut-o mai putin pentru ca lua antibiotice.

3 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Sincer nu cred ca este posibil. Daca spui ca a tinut-o ciclul mai putin pentru ca lua antibiotice, este posbibilitatea sa fie acelasi motiv pentru care i-a venit mai repede.
Vezi cums e comporta in zilele urmatoare, si nu excludeti si un test de sarcina pentru o asigurare mai mare din partea voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antibioticele nu prea au nici un efect asupra menstruatiei. Anticonceptionalele au! Si nu, atat timp cat exista menstruatie, sarcina nu exista. Este posibil sa nu aiba o menstruatie regulata, adica sa nu ii vina fix dupan 28 de zile sau sa o tina fix 5 zile. Dupa o perioada de cativa ani, se va regula.