| Radu_Alina_1994 a întrebat:

sunt disperat.Va rog sa ma ajutati. Am facut dragoste cu prietena mea si am ejaculat la ea pe chiloti si pantaloni iar din greseala am introdus penistul din noi in ea 1-2 maxim. Este posibil sa ramana virgina. Va rog ajutati-ma sunt disperat

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca nu a ejaculat in tine, nu ramai gravida, cat despre virginitate.a fost o data, poate nu esti "umblata" de tot dar nu mai poti vorbi de virginitate.
O zi frumoasa sa aihappy
PS! peste 2 saptamani cumpara un test de sarcina si elimini indoiala sarcinii..si lasati-o mai usor cu sexu, cred ca sunteti destul de mici daca ai postat o asemenea intrebare..vei primi raspunsuri rautacioase.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum dracu bre? Ai facut sex si pe urma intrebi daca e posibil sa ramana virgina?

Si cum naiba ai introdus din greseala?

Si da e posibil sa ramana insarcinata.

| neutrino a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? Cand faci sex, nu-l bagi din greseala.

| Radu_Alina_1994 explică (pentru neutrino):

Va rog ajutati-ma sunt disperat sunt sanse sa ramana insartcinata?crying

| neutrino a răspuns (pentru Radu_Alina_1994):

Da.