| johnnytheboss a întrebat:

Am o problema, am facut dragoste cu prietena mea pentru prima oara. Am facut-o protejat si nu am ejaculat deloc insa e posibil sa fii atins cu degetele lichidul prespermatic aflat pe chiloti si dupa i le-am introdus ei in vagin, poate fi insarcinata? va rog, sunt disperat! crying De atunci i-a venit ciclul cu cateva zile mai devreme si a tinut-o mai putin pentru ca lua antibiotice.

1 răspuns:
| MarianAlexandru22 a răspuns:

Dacă ti-ai facut-o singur înainte și nu ai terminat... Posibil ca in lichid sa fi fost spermatozoizi. Dar nu te îngrijora. Dacă au fost și lichidul a stat ceva timp pe chiloți, atunci au murit. Ei supraviețuiesc doar la temperatura corpului. Să fiți siguri luați un test de sarcina de la farmacie că nu mult, și va convingeti. happy