| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema am facut sex cu prietenul meu dupa cateva zile de la terminarea menstruatiei si acum la inceputul luni, toate contactele sexuale au avut loc protejate cu prezervativ. Trebuia ca menstruatia saimi vina pe 10, si pana azi nu s-a intamplat nimic, de cateva zile am acele dureri jos care se manifesta la mine inainte de menstruatie dar nu mi-a venit si ma doare capul. Exista vreo posibilitate ca sa fiu insarcinata? Tin sa repet ca am avut pana acum 4 contacte sexuale(toate protejate) 2 luna trecuta si 2 luna asta dar am avut menstruatie in luna precedenta ea veniind cu 5 zile mai devreme iar ianite am avut dureri tot cam acum. As putea fii insarcinata? Sau imi inatarzie din cauza faptului ca ma stresez cu asta sau o dereglere hormonala datorita inceperi recente a vieti sexuale? Nu pot face test de sarcina pentru ca pana la sfarsitul vacantei sunt la bunica mea care locuieste intr-un sat foarte departat de oras si nu pot ajunge. Multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| meryyyyyyyy a răspuns:

Buna eu zic sa nu te ingrijorezi atata ca si mie mi-a intarziat 7 zile si tot asa ma doare burta capu nu dar mai asteapta daca nu-ti vine in trmen de 15 20 de zile fa-ti un test bafta

| alina_1454 a răspuns:

Nu te stresa probabil nu-ti vine din cauza stresului eu tot asa am patit pe 1 august trebuia sa-mi vina problemele si mi-a venit abia pe 10 august deci au fost 10 zile intarziere si eu am facut-o neprotejat bafta nu cred ca esti insarcinata categoric nu