| smile21 a întrebat:

am o problema am internetul prin Vodafone i stic cu cartela si imi merge internetul doar la inceput de luna si atunci merge o saptamana merge normal, dupa aceea toata luna merge cu o viteza nimic nu va inchipuitit de incet am mers la cei de la Vodafone si au spus ca trebuie sa umblu la setari si atat care stie cum pot sa fac sad va rog spuneti-mi sad sau care au internetul prin Vodafone sa imi lase id la privat! dau funda si vot! mersi mult

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Pai iti merge asa deoarece intreci limita.la Vodafone este o limita si daca o intreci iti merge ca naiba apoi.incearca sa nu mai stai asa mult pe youtube sau nah.incearca o saptamana sa stai numai pe mess sau nu stiu sa nu stai foarte mult pe net sa vezi daca tot asa merge desi tu nu intreci limita. daca asa mergi la Vodafone din nou. funda?