| Maria_Gabriela_1998 a întrebat:

Bună, am o problemă, când am contact sexual cu prietenul meu nu mă pot lubrifia, ori ce ar încerca...şi pe deasupra după terminare am o secreție urât mirositoare abundentă, mă spăl cu ceai de tei şi muşețel dar nimic...ce să fac?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala. Du-te urgent la ginecolog. Daca cumva ai avut reun contact sexual neprotejat in aceasta perioada, ia-l si pe partenerul tau cu tine, chiar daca este asimptomatic, va trebui tratat si el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bine ar fi sa faci toate analizele un sumar de urină si o ecografie, sa vezi exact cauzele, dar in primul rind mergi la ginecolog, nu mai amîna, ce varsta ai? Multumesc. Sarut mina. De unde esti?

| Maria_Gabriela_1998 explică (pentru CristiDinBucuresti):

19 ani, din județul cluj

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Maria_Gabriela_1998):

Multumesc, o zi bună.

| corbulalbrosu a răspuns:

Asculta si urmeaza ceea ce ti-a transmis d-na medic Brigaela. Infectia aparatului urogenital nu se poate rezolva fara un tratament medicamentos adecvat si acest tratament poate fi prescris doar de catre un medic ginecolog. Sanatate!

| Helpme99 a răspuns:

Mergi la un doctor. Stim sigur ca ceva nu.i ok. Deci nu mai astepta.