| ilonna a întrebat:

Buna am o problema care ma sperie in febroarie am facut sex neprotejat si mi-a venit ciclul pe 29 martie a fost normal cum aveam 8 zileb si acum pe 30 aprilie si nu mi-a venit nici simptomele nu le am. Pana sa-mi vina ciclu luna trecuta am facut 3 teste si au iesit negative. Oare sa fiu insarcinata

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca ma uit pe intrebarile tale, tu faci sex neprotejat si ii intrebi pe altii daca esti insarcinata.Ai o varsta si ar trebui sa-i inveti pe cei de aici cum sa se protejeze!

| BRG a răspuns:

Nu te îngrijora everything will be algright.

| Nicoleta_1732 a răspuns:

Nu daca ai facut sex si apoi ti-a venit ciclu nu happy linisteste-te nu ai nimic. si data viitoare ai grija cum faci sex. eu te sfatuiesc sa folosesti tot timpul prezervativul e mai sigur:*

| TheValley a răspuns:

Daca partenerul cu care ai facut sex nu a avut prezervativ, iar penisul lui a fost excitat si au iesit spermatozoizi care au intrat la tine in [Pasarica], da se poate ramane gravida 100% sau este vreo infectie [De exemplu: Poate fi S.I.D.A sau Hepatita C] scuze ca te ingrijorez foarte tare, dar acesta este adevarul. Acum depinde si cati ani ai. Daca vrei sa faci avort te sfatuiesc sa vizitezi un ginecolog [Daca doresti sa faci avort]. Ok scuze ca te-am ingrijorat. Asta e tot ce stiu de la ginecologii pe care i-am vizitat si eu sau poti cauta pe Www.Google.Com date despre sarcina sau avort. Bye!