| ღRαmøOoღ a întrebat:

Am o problema cu dragostea sad. Plac un baiat >8- el e mai mare ca mine cu 2 ani.Il plac desi provine dintr-o faminie nu tocmai buna(sa spunem destramata de tot ). In ciuda acestor aspecte mie mi se pare ca e cu totul si cu totul altfel decat famia sa.Noi suntem amici si niciodata nu cred ca am stat sa vb numai noi doi doar de fata cu alti prieteni. Vreau sa mentionez ca am asistat la un moment nu tocmai placut din viata lui.Cand era sasi sparga capul :-ss bine ca na facut-o. Apoi eu impreuna cu o prietena de-a mea am vorbit despre tragicul accident ca nu el s-a accidentat ci cineva. S-a incapatanat si nu s-a dus la doctor ...Eu simt ca si el ma place si recent am aflat ca a fost ( subliniez A FOST )intr-o relatie mai mult amicala cu o prietena deamea. Dar mie mi se pare ca pe mine, ma place.Deci intrebarea mea e urmatoarea :
-Cum imi dau seama ca si el ma place? Nu vreau sa-i spun direct... ceva mai discret
Daw funda.clar

Răspuns Câştigător
| andreeaaa_7883 a răspuns:

Buna! pai eu cred ca poti sa afli foarte usor.depinde de comportamentul lui `. adica daca si el se poarta frumos cu tine, si are grija de tine si iti "face curte " iti poti da seama usor ca te place.Dar daca el e genul de baiat care te place dr nu vrea sa arate pentru ca poate v'a fii ranit de o fata sau dastea.nici nu stiu. daca tu simti ca si el te place love struck eu zic sa te bagi mai mult in seama cu el si sa'i dai de inteles ca il placi iar daca si el simte asta pentru tine v'a reactiona si v'a face el primul pas :*! cam atat.love struck sper ca te'am ajutat :* fundita?

1 răspuns:
| iRawrr a răspuns:

Esti o proasta aveam un raspuns mai bun pentru tine dar lasa