| Ancuta_2332 a întrebat:

am o problema cu hi5`ul. adica nu pot sterge comentarii. nu`mi pot schimba numele. stie cineva despre c este vb?big grin [dau funditabatting eyelashes] scuzati categoria;;]

Răspuns Câştigător
| deeaandre a răspuns:

Intra pe un al calculator si fa una din modificarile astea. pe urma ai sa le poti face si pe al tau. am patit si eu la fel.

4 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Virusi.

| deeaandre a răspuns:

Intra pe un al calculator si fa una din modificarile astea. pe urma ai sa le poti face si pe al tau. am patit si eu la fel

| Ancuta_2332 explică:

Nuu. numele. dal draq dar. nu pot sterge comentarii straight face

| Ancuta_2332 explică:

Am incercat. sa schimb de pe alt calculator. si evident a mers. dar de pe al meu nu merge nicicumstraight face