| MadyLarysa a întrebat:

am o problema. daca ma puteti ajuta va rog dar fara bataie de joc sau alte chestii.pr meu are 19 ani si inca esti virgin.mi-a cerut sa fiu eu prima, insa ma sperie gandul acesta si nu stiu cum sa ma comport cand o sa se intample asta.si cum imi dau seama daca mai este sau nu virgin? vreau sfaturi si ide.dau funda...multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| TG68 a răspuns:

Pai daca este virgin o sa ejaculeze mult mai repede decat la a 3-a sau a 4-a oara... oricum, il iei incet nu ca nebuna sari pe teava ca o sluta, ca o sa te lase balta a doua zi fara sa-ti mai spuna vreo vorba in viata lui. Mandreste-te... te va tine minte toata viata daca vei fi prima.

20 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Vezi că mai este una cu prietenul de 19 ani pe aici. Mă, nu asta-i problema, voi sunteți problema. Și ție ți-a zis că te așteaptă doar pe tine?

| MadyLarysa explică (pentru h3r):

Nu ca ma asteapta.ca eu nu mai sunt.doar ca ar vrea sa fiu eu prima

| Cristiann25 a răspuns:

N-ai cum sa-ti dai seama! Si nenea de 80 de ani iti poate spune ca e virgin. Poate nu stie cum sa te bage mai repede in pat. Urat ca apelezi la TPU si n-ai incredere in iubitul tau. Daca ar stii nici n-ar trebui sa mai fie cu tine.Du-te si stoarce tot din el!

| MadyLarysa explică (pentru Cristiann25):

A terminat liceul teologic.a avut doar vreo 3relatii si ce mai lunga a fost de vreo 3luni.asa ca nu stiu ce sa cred.

| Cristiann25 a răspuns (pentru MadyLarysa):

Intai poti sa-l dezvirginezi in gura ca sa se obisnuiasca cu paduricea ta si apoi treceti la placerile vietii! Un sfat:nu face treaba mica 3 zile sa vezi ce placere o sa simti si el la fel sa nu bea apa 3 zile sa-i fie sete!

| MadyLarysa explică (pentru Cristiann25):

Ce vrei sa zici cu sfatu asta?

| Cristiann25 a răspuns (pentru MadyLarysa):

Ca sa condimentati partida du-te la sex shop sa iei un dildau de ala de se prinde in jurul tau si faceti anal! Nu fac misto, vorbesc chiar foarte serios! Sa se sature de virginitate!

| Cristiann25 a răspuns:

Eh asa-s curvele.Ghinionist baiatu a dat peste o pestera sparta.
https://www.youtube.com/watch?v=4usPaItPDeM

| MadyLarysa explică (pentru Cristiann25):

Nu inteleg de ce vorbesti asa daca nici nu ma cunosti.mai bine abtine-te de la comentarii.am intrebat ceva. daca ai un rasp bun ok daca nu asta e

| Cristiann25 a răspuns (pentru MadyLarysa):

Funda? Te rog am mare nevoie imi cer scuze ca am vorbit urat!sad

| Cristiann25 a răspuns:

De ce esti rea? Chiar am nevoie de funda asta! Mi-am cerut scuze.sad

| неизвестныйй a răspuns:

Sfat: Să nu te pui deasupra lui! Cel puţin primele 2 dăţi. Adoptă poziţii în care băiatul are tot controlul.

| MadyLarysa explică:

Nu ma asteasta.ar vrea sa fiu eu prima pentru el

| MadyLarysa explică:

Da era.dar nu stiu cum sa ma comport daca e sa fiu eu prima

| MadyLarysa explică:

Stia de la inceput ca nu mai sunt.nu il obloga nimeni sa fie cu mine sau sa o faca cu mine neaparat

| MadyLarysa explică:

Il respect si il iubesc.aman2 vrem cv serios.nu inteleg care ar fi problema

| MadyLarysa explică:

Putem vb in privat?

| Swal a răspuns (pentru MadyLarysa):

Eu nu mai sunt virgin, vrei sa fii tu a 4-a?