| Ricardo26 a întrebat:

Am o problema. De cate ori vreau sa fac dragoste cu o alta fata inafara de iubita mea nu mi se scoala. Si cu prietena mea mi se scoala oriunde am fi. Nu am probleme de ipotenta ca de sculat se scoala zilnic. Doar cand sunt pe punctu de a o face cu o alta fata. Sunt tanar am 21 de ani si din cauza asta imi pierd increderea in mine

14 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Mi-e sila de cei ca tine, care nu se pot multumi cu o singura femeie. Daca nu esti fericit, pleaca, dar nu insela.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Deci ai iubita, dar vrei sa o inseli...
Hmm...cred ca al tau cuculet o iubeste mai mult pe iubita ta decat o iubesti tu.
Asta ar fi un semn sa nu iti inseli partenera pentru a creea complicatii.
Asa ca, uita treaba cu inselatu si ai grija de partenera ta.
O zi bunahappy

| ombladon a răspuns:

Vorbeste cu iubita ta, poate te ajuta ea...

| ZORRA a răspuns:

Foarte bine. ai vazut cazull din india vezi sa nu patesti si tu la fel daca iti vei insela iubita... laughing)( sa ramai fara...)
mie sila pe bune cum poti sa ceri sfaturi pentru asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti un caz unic laughing, la majoritatea barbatilor virili li se scoala automat. Efectul este GARANTAT doar In cazul ca este barbat.

| neutrino a răspuns:

Nimeni nu te opreste sa inchizi ochii si sa-ti inchipui ca este iubita ta! Daca tot doresti sa te distrezi citind raspunsurile pe care le vei primi, pune si tu invers problema.

| Emilian65 a răspuns:

Nu esti impotent, dar scula ta nu vrea sa faca sex cu persoane straine iubitei tale.

| Fatamuntilor a răspuns:

Iti inseli iubita? URAT!
Apoi ne intrebi cum sa te impaci cu ea!
Eu cred ca totul se intampla la nivel mental, vei trece peste asta, probabil nu ai sufiicenta experinta.

| LoveSleep a răspuns:

Ăla micu' e mai deștept ca tine, ascultă-l.

| minrest a răspuns:

Mi se pare si corect ce ti se intampla, draga Ricardo. Asculta-ti penisul, ca are dreptate. Nu iti mai insela iubita, dimpotriva ia-o de nevasta. Te salut.

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

Hi hi hi..pai asta-i foarte bine. Inseamna ca iti iubesti prietena si ca nu o poti insela. Unde n-ar fi toti barbatii la fel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine ma bucur.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Pentru ca scularea vine de la creier, nu suntem tocmai animale, ma rog suntem dar avem si ceva civilizatie in noi, adevarat putina, nu inteleg dc nu o faci DOAR cu prietena ta, mai lasa si altora pasarica