| pufoasa12345 a întrebat:

Buna. am o problema deci mie imi place de un baiat si el ma place dar faza e ca e mai mare la ani decat mine. acum cateva zile statea pe un topogan si o prietena la sarutat pe buze si mam ofticat si am zis la niste prietene ca al plac pe acel baiat si mi-se pare ca de atunci fetele alea se cam dau pe langa el..ma rog ...deci ce sa fac nu mai rezistcrying((il iubesc foarte mult si intr-o zi m-ia zis ca daca ma prinde ma saruta:X si chiar asa a fost.dar inca nu sunt cu el si faza e ca eu sunt mai timidasad

Răspuns Câştigător
| Rawwrr a răspuns:

Pai daca s-a sarutat cu tine si tu l-ai vazut sarutandu-se cu alta.thinking Cred ca ar fi cazul sa renunti.Vei ajunge mai tarziu sa suferi pentru ca din cate mi-am dat seama baiatul respectiv e un golan.Crede-ma,am trecut prin asa ceva si nu stii cat de nasol e sentimentul.Mai bine acum decat mai tarziu.:*

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ai mai mult de 12 ani? :O

| bogdantatu a răspuns:

Eee acum si tu baietilor le plac fetele timide dar trebuie uneroi sa fi nsi tandra q el de pilda sa il alinti sa il strangi in brate... si trebuie sa te cuplezi tu prima q elwinking daca el te place va zice dahee hee

| pufoasa12345 explică:

Nu pot sa renuntcrying(il iubesc foarte multcrying

| pufoasa12345 explică:

Apropo ...de vreo zi nu se mai uita la mine...sad se uita dupa o curva uratacrying(

| micutzal99 a răspuns:

Du-te si spune-i ca il placi spune-i ce simti si atunci vei vedea cu adevarat ce simte si el :X