| beellaa a întrebat:

am o problema destul de grava. Merg de la inceputul luni februarie la dentist si m-am indragostit de el. E casatorit are si 2 copii si parca nu ar fi fost de ajuns e si diferenta de 21 de ani intre noi. Mi-a facut avansuri adica diferite atingeri, priviri, coplimente uneori ma mai alinta. Va rog sfatuiti-ma si nu ma criticati! sad Stiu ca nu e bine ca m-am indragostit de el. sad

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De-asta ti-ai facut cont azi? Sa ne povestesti asa ceva? Stii ce sunt alea avansuri? Cred ca ai interpretat gresit gesturile lui. Avand in vedere diferenta de 21 de ani.Te incuraja.Ca sa suporti mai usor durerea.Traieste-ti copilaria.

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice medic isi incurajeaza pacientul. Nu fi naiva si nu confunda o atingere pur profesionala cu una sentimentala. Ai macar varsta copiilor lui? rolling on the floor

| SpeșălGirl a răspuns:

Desi nu cred ca el chiar s-a dat la tine, avand in vedere alte aspecte foarte importante, cum ar fi faptul ca ARE 2 COPII eu zic sa iti iei gandul si sa il lasi in pace. Oricum nu ai avea sanse cu el, chiar daca te-ar placea are o familie.Sunt atatia baieti! Lasa-l sa-si faca treaba si nu iti mai imagina scenarii.O relatie intre voi este imposibila, scuze daca am fost rea, dar asta e adevarul.

| CristinaCtC a răspuns:

Si... cam ce te astepti sa ti zica internetul?
Ca trebuie sa iti iei gandul? Ca n-ai sanse?
Gandeste-te la alti baieti. Uneori, doctorii sunt pusi in situatia in care alinta si se comporta foarte frumos cu pacientii din pricina faptului ca lor le e frica de dentist.

| beellaa explică (pentru CristinaCtC):

Nu e si cazul meu. dar spun ca tine. atunci cu atingerile? privirile?

| qMoonShine a răspuns:

Ce disperata esti laughing. Ti-e dor de pedofili sau ce ai? Eu zic ca el doar incearca sa fie dragut cu pacientii, nu iti mai fa tu scenarii cum ca lui i-ar pasa de tine.El vrea doar sa te faca sa te simti bine si din aceea te alinta.Doamne,eu zic sa il lasi naiba, nu te mai fa proasta singura, ca vad ca esti deja.

| beellaa explică (pentru qMoonShine):

Fata draga du-te si te culca ca proasta esti nu ma fa sa te jignesc ca daca incep sarputea sa nu mai termin!