| Eoana a întrebat:

Am o problema, este un tip mai mare ca mine cu un an care este obsedat de mine, am incercat sa ii zic ca am prieten dar nimic straight face. Cand ma vede se tine dupa mine, incearca sa ma sarute si alte chestii chiar daca eu il evit. Nu intelege ca nu poate fi nimic intre noi straight face. Cum sa scap de el? :-s

Răspuns Câştigător
| aanny a răspuns:

Futei trei palme injural fal de tot rasu.sau ar mai fi o metoda insa nu cred ca ai fi de acord cu ea.deci sa-ti explic:intotdeauna baietii ravnesc la ce nu pot avea... fate ca-ti place de el si exagereaza, incearca sa-i schimbi parerea despre tine sa te creada obsedata, nebuna sau alte chestii daca nici asa nu merge mai futei o palma si un genunchi in boase si fa reclamatie la politiehappy

| All3xAssAssInnSS a răspuns (pentru aanny):

Esti fata nu?
Wtf ce rea esti vrei sa-l lasi fara mostenitori...
Si cu palmele s-ar putea sa mearga dar daca ii da palme s-ar putea s-o ia de cur si sa-i dea el vreo 5 bune...

10 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Explica-i omeneste si serios ca nu ai nici o treaba cu el.
Daca tot se tine dupa tine recurgi la violenta. Doua palme si un sut la "familie" il poate face sa se gandeasca de doua ori inainte sa se mai tina dupa tine happy.

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

1)Spune-i iubitului tau ca se tine dupa tine si sa vorbeasca frumos cu el nu sainceapa la bataie!
2)Roagal frumos sa te lase in pace odata pentru tot deauna
3)Poate ai o pritena care e singura si vrea pe cineva langa ea.
4)Fiecare barbat daca ii zici NU el insista mai mult pana il multimesti, crede-ma sunt baiat si stiu ce zic.
5)Da-mi fundita!
6)Te rog!
7)Multumesc.

| Eoana explică (pentru All3xAssAssInnSS):

Prietenul meu a vorbit cu el frumos si tot asa faace straight face, a vrut sa il si bata dar nu l`am lasat eu ca prietenul meu e mai mare ca el [la fizic ma refer]. Si a zis ca nu ii place de nicio alta fata straight facestraight face

| RedBul33 a răspuns:

Ii dai 3-4 palme peste fata, pumni picioare capuri in gura scuipal injural fa`l de cacao fata de toti colegii lui, spune-le parintilor, fa o reclamatie la ploitie (inseamna *abuz*) iti doresc succes si scapa de el!happy

| AnonymNumeValy a răspuns (pentru RedBul33):

Auzi ce raspuns iti da si asta laughing)

| RedBul33 a răspuns (pentru AnonymNumeValy):

Ce nu e misto?laughing

| ElizaSun a răspuns:

Spune-le părinţilor tăi că ei să vorbească cu ai lui sa-l pedepsească dacă nu încetează. Şi da, dacă încearcă să te sărute etc. fără voia ta fă rec
lamaţie. Sau, mai simplu, prefa-te că el nu există, ignora-l

| Eoana explică (pentru ElizaSun):

Pai asta e. Ca eu il ignor si vine la mine si imi zice ca ma iubeste si alte chestii.

| All3xAssAssInnSS a răspuns (pentru Eoana):

Fi atenta eu cred ca, cu palmele nu rezolvi nimic si daca ii dai tu iti da el vreo 3 peste c*r deci mai bine il pui pe iubitul tau sa vina dupa tine in statie sau ori unde si daca iar mai face ceva sai dea o palma zdravana peste fata.Si daca incepe sa dea si el sa-i dea in muschii de la mana sai amorteasca mana.