| loveyou99 a întrebat:

am nevoie de ajutor...
la scoala la mine stateam cu o fata si nu mai vreau sa stau cu ea,
am incercat sa o evit dar cum ma vede imi face cu mana si ma intreaba ce fac... ea se imbraca ca un baiat (stau in suedia nu in romania)
ce sa fac ca sa scap de ea?
acasa plang de proasta ce sunt ptc nu ma lasa in pace... vreau sa scap de ea!
multumesc

Răspuns Câştigător
| BlackCat a răspuns:

Cand o mai vezi incearca sa i explici ca nu prea o simpatizezi. Unii oameni nu sunt compatibili cu unii din fire. Daca tot nu te lasa in pace ii spui hotarat in fata, pentru ca ai dreptul sa iti alegi prietenii. Ar trebui sa inteleaga... Dar totusi daca nu pricepe ( asta este ultimul pas) apelezi la cineva: mama, tata, diriginta, cu cine te intelegi mai bine.Succes! Fundita, te rog...

| loveyou99 explică (pentru BlackCat):

Iti multumesc...
am vorbit cu mama si am vorbit si cu ea. mi-a spus ca e ok
mi-a fost de ajutor sfatul tau
multumesc

6 răspunsuri:
| Maruuu a răspuns:

Ii zici verde in fata!
Auzi tu fata...nu.mi convine de tine!
Decat sa o iei pe ocolite si sa nu se prinda!
Si daca zice ceva...tu macar ai fost sinceraa:*

| loveyou99 explică (pentru Maruuu):

Multumesc :* o sa incerc

| ElizzzaX98 a răspuns:

SPunei in fata!

| loveyou99 explică (pentru ElizzzaX98):

Multumesc :* o sa incerc
ai vre un id de mess?

| tatiana01 a răspuns:

Incearca sa o ocolesti sau sa ii spui dar sa nu isi dea seama ca si cand ai alunga.o spune-i cu frumosul si va intelege