| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sad

Am o problema :o
Baiatul de care imi place se da la mine, imi spune ca ma iubeste, vrea sa fie cu mine si alte chestii straight face
Iar cand nu sunt pe langa el se da la altele straight face
Ce sa mai inteleg? I-am spus sa ma lase in pace si cand i-am spus a incercat sa ma sarute straight face Dar i-am dat o palma b-)
Problema e ca...el e cel mai "bun" tip din scoala [cat si din cartier] straight face Si multe fete se dau la el...
Ce sa mai fac ca sa scap de el si sa il uit? straight face
PS: Chestia e ca tin foarte mult la el straight face

Va rog nu radeti oh go on
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Pai cand mai incearca sa te sarute, intreba-l ce are de gand cu tine?! Intreba-l concret : "Vrei sa te distrezi cu mine, sau chiar ti la mine?! " o sa vezi ce iti raspunde, si daca reiese ca vrea ceva serios atunci spune-i ca nu se poate daca se da la altele, si ca tu nu accepti asa ceva, daca chiar te place o sa te asculte si o sa le lase pe celelalte fete. Acum varianta a 2a, daca el vrea doar distractie, atunci eu zic sa nu-l lasi, adica tie, dupa cum ai spus, chiar iti place de le, si ti la el, daca o sa-l saruti si vei fi cu el asa, ca o aventura, o distractie, o sa ajungi sa ti si mai mult la el, si el o sa fie probabil cu alta oh go on.
Cum sa faci sa-l uiti?!thinking Pai incearca sa intelegi ca el nu este pentru tine, si ca nu este destul de bun pentru tine, adica nu gandi invers, ca tu nu esti destul de buna, pentru ca nu este asa happy.
Succes!

9 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai daca zice ca te iubeste si se da la altele, ori vrea sa te faca geloasa, ori ii place de tine dar nici la altele nu poate renunta, deci da-te si tu al altul cand e el prin preajma vezi ce iesehee hee

| Neinteresantul a răspuns:

Tii foarte mult la el? Sau doar e atractie fizica? Iti place "carcasa", nu omul. Ce credeai, ca esti singura fata care vrea un baiat frumos? Toate vreti happy

| AnnaOn7 a răspuns (pentru Neinteresantul):

Nuu malaughing) El s-a mutat de 1 an aici si eram singura lui prietena...
Chiar il iubesc..dar...nu cred ca`i pasa oh go on

| Neinteresantul a răspuns (pentru AnnaOn7):

Nu-l iubesti, doar iti place cum il arata si il vrei... atat.

| AnnaOn7 a răspuns (pentru Neinteresantul):

straight face Ba nu straight face
Chiar il iubesc straight face

| Neinteresantul a răspuns (pentru AnnaOn7):

Inseamna ca nu stii ce e aia iubire. Poate doar te-ai indragostit de fizicul lui si il vrei. Atat. Iubirea e cu totul altceva. Si iubirea apare abia dupa mult timp intr-o relatie.

| AnnaOn7 a răspuns (pentru Neinteresantul):

Pai am fost impreuna dar ne-am despartit din cauza uneia straight face
Si serios acum..chiar il iubesc si stiu ce e aia iubirewinking

| Iamal a răspuns:

Hmm as putea spune ca baiatul asta cauta o provocare...adica ii plac fetele care nu cedeaza usor...incearca sa te tii tare si sa nu cedezi usor iar intr-un final ii poti impune anumite conditii daca vrea sa fie cu tine tongue

| neutrino a răspuns:

Baiatul iubeste femeia, iubeste frumosul. Daca vrei sa participi si tu, e treaba ta, e alegerea ta si riscul tau.