| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Am o problema ff mare daca ma putei ajuta cu un mic sfat!
Am o prietena de o relatie de 2 ani si 10 luni, si fara sa vreau fara sa gandesc am inselat-o, inselat-o privid ca a aflat doar ca am tinuto de mana pe X.si etc, cand ea sttea acasa si ai era rau avea nevoie de mine eu am mintito ca is cu treaba si am fost CU X si a aflt,,, si acum nici nu mai vrea sa auda de mine nksad. parca is un demon pentru ea nu ma suporta deloc...
Intrrebarea mea este cum sai arat ca regret ce sa facsad ca sincer tin la ea ff mult si regret ff mult ce am facutsad, si i-am zis asta dar nu mai crede nk e indiferenta, stiu ca a duruto ff tare... dar un mic sfat as dori doar atat, ce sa fac sai arat ca regret ce am facut?sad multumesc mult

7 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Tu esti vinovatul. Daca o iubesti de ce ai inselat-o mai ales cand nu se simtea tocmai bine si avea nevoie de tine? Daca nu vrea sa te mai vada nu ar trebui sa o judeci.are si ea dreptate in felul ei.

| PinkPanther a răspuns:

Cand umblai cu altele nu te-ai gandit ca ea poate sa afle si sa se desparta de tine? Eu zic ca ea afacut foarte bine ce a facut si ca trebuia sa iti dea papucii mai demult. Cum ei sa ii fie rau si tu sa umblii cu alta, nici nu ma mair ca s-a despartit de tine. Esti un egoist, te gandesti numai la binele tau si iti meriti soarta.
Invata sa suporti consecintele faptelor tale si pe viitor sa nu repeti greseala.

| justDaisy a răspuns:

Dar tu de ce ai facut asta? De ce ai inselat-o? In acele momente nu te-ai gandit la ea? Etse normal sa creada tot ce doreste. Tu ti-ai facut-o cu mana ta.

| RobY_3853 explică:

Pote ca sa e.dar a fost prima iubire a mea adevarata si ea la fel.si nas vrea dinstr-o prostie acum sa punem punct, ca avem amintiri frumoase impreuna si...am trecut peste multe impreuna, si am facut-o fara sa-mi dau sema ce am facutsad regret si imi pare rau dar acum dc trebuie sa sufara sa mult, ca n-am facut-o pentru ca.nu mi-am dat seama ce facsad.o iubesc nspus de mult si situ ca si ea dar nu stiu ce sa mai fac ca sa ai rat ca regret,sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul e consumat deja. In opinia mea daca cealalta persoana (ipotetic) ma inseala rup orice legatura, in cel mai rau caz insel si eu din razbunare, pentru ca as fi oricum la pamant cu moralul. Dar in nici un caz nu as ierta persoana respectiva. Asta e doar parerea unei tipe de pe TPU, poate prietena ta e mai sufletista si te poate ierta. Asta oricum peste ceva timp. Acum e extrem de nervoasa si probabil te va repezi la orice incercare a ta de a-ti cere scuze.

O zi furmoasa sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa*

| βέiiiβiii_1739 a răspuns:

Ti-ai facut`o cu mana tawinking

Ea are tot dreptul sa fie suparata
Chiar nu ai merita sa fii iertatwinking

Sincer eu nu te-as fii iertatwinking

Waii laughing.
Baiati din astia.Gasesti la toate colturilewinking

Schmba`tewinking

Cu adevaratwinking

Si poate o sa te ierte happy

Desi nu prea meritiwinking