| LiLu a întrebat:

Am o problema. Imi par ca sinii mei sunt prea moi. Nustiu care ar fi cauza. Am auzit ca daca o fata daca a inceput viata sexuala, sinii se lasa, se fac moi (nu stiu daca e adevarat). Dar eu va asigur ca inca sunt virgina. Oare de ce am sinii moi?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e adevarat ca sanii se lasa dupa inceperea vietii sexuale. Sanii sunt moi fiindca muschiul pectoral care ii sustine e slab, nedezvoltat. Fa sport (volei sau inot) ca sa ti-l intaresti. Sincer, eu n-am facut aceste sporturi, dar am gasit un alt "sport" foarte eficient, care te asigur ca mentine sanii in stare perfecta: treaba prin casa, in special spalatul usilor, geamurilor, frecatul mochetelor, parchetului, gresiei, faiantei, dar si caratul plaselor (nu excesiv de grele, 7-8 kilograme in fiecare mana). La mine are efect.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate inca ti se dezvolta sanii si nu ai crescut destul. Daca spuneai si varsta era mai bine!

| radu75 a răspuns:

Esti inca in crestere, e momentul sa faci sport. Chiar daca flotarile sunt pentru barbati incearca sa faci. Mai e un exercitiu, pui un scaun in spatele tau, sau stai cu spatele la marginea patului, pui palmele pe scaun, intinzi picioarele stai pe calcaie, te lasi usor in jos pana atingi cu fundul podeaua si apoi sus iar jos si tota asa, cam 30 dimineata si seara. Tonifica musculatura si face sanii mai fermi! Daca esti mai plinuta combina cu alergari.

| vyo a răspuns:

Nu este adevarat se mai inmoaie si din cauza ca se maresc.

| assus a răspuns:

E formatul tau si sanii cresc si daca esti imi grasutza nau cum sa fie altfel decat moi in acest caz.