| Adolescenta a întrebat:

Am o problema.fostul meu prieten a spus la toata lumea ca nu sarut bine deoarece i-am dat papucii.nu-i vorba. dar din cauza lui mi-am pierdut increderea in mine...si nu stiu ce sa fac.acum evit sa mai fiu cu baieti din cauza asta desi acum am intalnit pe cineva de curand cu care ma inteleg de minune sh imi da de inteles ca ar vrea sa fie cu mine doar ca...nu mai am incredere in mine deloc. Mentionez ca a fost primul prieten.de asta sunt nelamurita.

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Nu il baga in seama. Face parte din categoria celor nesimtiti si frustrati care se simt ofensati daca o tipa le da papucii. Am intalnit si eu specimene din acestea. Pur si simplu ignora-l. Nu cred ca exista pe acest pamant o persoana care nu saruta bine. Nu ai cum sa nu saruti bine. E simplu si plus ca vine de la sine. Asa ca ignora-l si da'l draq. Capul sus si combinate cu tipu acesta:*. Doar no' sa stai singura toata viata pentru ca un frustrat a scos un zvon despre tineoh go on. Succes:*:*:*

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este un nesimtit, sa-i fie rusine ca vorbeste asa de tine. Mergi inainte, asa va fi cel mai usor sa-ti recastigi increderea in tine.
Domnul sa fie cu tine.

| Floreenofficial a răspuns:

Da-l incolo! laughing
eu zic o perioada 1, 2, 3 luni cat simti sa nu te mai angajezi intr-o relatie...pana nu vei fi refacuta din punct de vedere moral. dar poti vbi cu tipu asta nou, ca in caz de ceva sa va cuplati.winking
succes! :*

| Georgiana21 a răspuns:

Ignoră afirmaţiile sale. A spus aceste lucruri pentru a se răzbuna.
Încearcă să gândeşti pozitiv, acordă-ţi o altă şansă ţie şi nu mai pleca urechea la răutăţile oamenilor.

| UninspiredName a răspuns:

Pai.mai incearca si cu altii nu se opreste lumea la un idiot, si oricum faza cu sarutul.nimeni nu se naste invatat asa ca nu ai dc sa iti pierzi increderea in tine...singura persoana in care ar trebui sa ai incredere esti tu si va trebui sa accepti asta. Baga'te cu asta, daca vrea e totul ok. succes