| kanikha a întrebat:

Buna am o problema imensa. am un iubit la inceput tot timpul stateam impreuna si din astea dra acum nu mai stam impreuna aproape ca nu vb el este foarte distant zici ca nu mai suntem impreuna iar acum cateva zile m-am inprietenit cu un baiat care ma place si cred ca si eu il plac
ce sa fac
sa raman cu iubitul meu
sau sa ma despart si sa ies cu baiatul cel nou

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Exact prin aceasta situatie trec si eu.Eu zic sa te desparti de vechiul prieten si sa fii cu celalat baiat pentru. ca sunt sigura ca acel baiat te va iubi cu adevarat si nu va fi distant.Succes :*

2 răspunsuri:
| Dakota a răspuns:

Pai daca acela nu te mai baga in seam poti sa ai o discutie cu el la un suc ceva... si sa i explici ca s-a distantat si ca ai vrea sa stii motivul. si depinde ce zice el. daca zice ca s-a distantat pentru ca si a pirdut sentimentee pentru tine te duci la celelalt laughing daca spune ca a intalnit o alta fata e bine din moment ce u vrei sa iesi cu celalalt ACUM DEPINDE DE RASPUNSUL LUI
SUcces:*:*

| Giulya93 a răspuns:

Sa iesi cu cel nou...succes!