| iubitica_2607 a întrebat:

Hey am o problema legata de acel sentiment ciudat care ne cuprinde pe toti DRAGOSTEA este un baiat la mine la sc care este mai mik cu un an decat mine si nu stiu nu prea imi sta in fire dar cred ca incep sa il plac mult de tot si el ma place mi-o zis in o data cand stateam de vb (clasele noastre sunt una langa alta) pentru ca in pauze cam tot timpul stam impreuna.

Intrebarea mea este daca credeti ca ceilalti si-ar bate joc daca as akkepta sa fiu cu el nu ca m-ar interesa parerea lor asa mult dar imi este frica ca relatia sa dureze putin din cauza khesti cu varsta pentru ca de obicei baiatul este mai mare sau fata cu baiatu are aceiasi varsta dar acum?

3 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Varsta nu conteaza daca va iubiti. Colegii tai nu au decat sa rada desi nu prea cred ca este un motiv de ras.

| INeverStopLoving a răspuns:

Pai daca voi 2 nu tineti cont de varsta si va placeti cu siguranta veti fi impreuna. Daca tineti cont de parerea celor din jur, apoi, mai bine nu va combinati, pentru ca n-are sens. Ascultati de inima voastra si nu mai tineti cont de ceea ce zic altii. Barfele nu vor muri niciodata pe Terra. Se si spune o vorba din popor: "Gura lumii o astupa numai pamantul!". Asa ca degeaba auziti barfe, cat voi aveti incredere unul in celalalt, restul nu mai conteaza deloc. Daca asta nu o aveti la baza: increderea, stati degeaba impreuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comb cu el si lasa inhibitiile si complexitatile banalewinking