| ILoveYouSoBaBy a întrebat:

:*
Am 15 ani iar eu si iubitul meu suntem impreuna de 1 luna jumate iar la inceput in premele saptamani ne intelegeam perfect iar acuma la scoala nu maa\ mai prea baga in seama si nu prea mai sta cu mine, prefera sa stea cu colegi in clasa sau sa mearga sa se plimbe prin scoala si cu mine nu mai sta aproape deloc vreo 2-3 zile iar apoi iar vine sta cu mine paroape tot timpul iar apoi iar nu ma mai baga in seama catva timp si tot face asa si mie nu imi convine pentru ca stau mai mult singura decat sa stam impreuna si nu imi place
Mi-am spus de ceva timp ca vreau sa ii dau papuci dar cred ca dupa aia tot eu voi avea putin de suferit dar si asa chestia asta ma inerveaza foarte mult si as vrea sa ma despart de el si sa sufar cateva zile decat sa o tin tot asa?
Voi ce spune'ti ce ar trebui sa fac? sad
Va rog helpp! :* :* :*

2 răspunsuri:
| JJ16 a răspuns:

Te "inerveaza" tare? smug laughing

| ILoveYouSoBaBy explică (pentru JJ16):

Unpic big grin laughing Ca eu zic ca, ca si cuplu ar trebui sa stam aproape tot timpul impreuna nu?