| perryornitorinca a întrebat:

am o problema imi place de un tip si cred ca si lui ii plc de mine si nu stiu cum sa ii spun sau sa ii dau de inteles ca vreau sa fim impreuna (este vb de colegul meu d banca) :X va multumesc.

9 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Apropie-te mai des de el, uita-ti o carte acasa (bine.uit-o in ghiozdan.el sa creada altceva) Si atunci cand va uitat amandoi in acea carte apropie-te mult de el, sa stai la cativa cm distanta. Incearca sa il tii de mana atunci cand stati in banca in timpul orei, iar el daca iti va strange usor mana inseamna ca ii place. Daca face asta, ai frau liber sa faci tot ce vrei cu el. De la o imbratisare pana la un sarut love struck

| perryornitorinca explică (pentru RyugaHideki):

Nu ar fi cam umilitor sa il iau eu de mana? cel putin asa m-am gandit si eu...as cam vrea sa ii spun ceva dar sa se subinteleaga k il plac nu sa ii spun direct. happy

| RyugaHideki a răspuns (pentru perryornitorinca):

Nu este deloc umlitor. Dar daca tie asa ti se pare, atunci, in loc sa il iei de mana ai putea doar sa ii atingi degetele lui cu degetele tale. Astepta sa vezi reactia lui. Nu este nimic umilitor. Sunt sigur ca ii va placea. Trebuie doar sa te comporti ca si cum ai sti ceea ce faciwinking

| perryornitorinca explică (pentru RyugaHideki):

Daca aveti mai multe sfaturi plz bagati id meu si poate vb mai mult... cristina_ina71@yahoo.com

| DeliaMarius a răspuns:

Daca nu esti prea directa si timida, scrie pe un biletel ce simti tu si pune-l in rucsacul lui, dar fara sa te vada.

| perryornitorinca explică (pentru DeliaMarius):

Si ar trebui sa il semnez? Cred ca daca el nu ma plc si eu doar am inteles gresit comportamnentul lui mar face de ras in toata scolala...nu stiu. poate sunt cam timida! happy

| DeliaMarius a răspuns (pentru perryornitorinca):

Nu il semna, e mai bine asa si scrie-l cu litere de tipar ca sa nu-si dea seama asa repede. Lasa-l pe el sa se gandeasca cine l-a scris ca daca te banuieste pe tine si nu e sigur ca esti tu, nu cred ca te face de ras( pentru ca nu ar sti cine i-a scris). Dupa asta, observa cum se comporta cu tine. Daca se comporta binisor si iti da de inteles ca tine la tine, ii spui dupa asta ca tu i-ai scris.

| perryornitorinca explică (pentru DeliaMarius):

Si mai am o intrebare pentru tine. daca dau funda se ia din funditele mele? sau am un nr maxim de funda pe care pot sa le dau?

| DeliaMarius a răspuns (pentru perryornitorinca):

Poti da cate funde vrei(una la o singura intrebare), nu ti se ia, nu au nici o legatura cu cele pe care tu le primesti.