| rmaria71gmailcom a întrebat:

Buna,am o problema!
Iubitul meu,sta la ceva distanță de mine și ne putem vedea odata pe săptămâna,și el a dormit un Weekend la mine,și a dormit și al doilea,și părinți mei îl plac,și e totul ok,dar mama fiind plecată in străinătate și am rămas doar cu tata care e mai sever,mi-e cam teama sa ii spun dacă ar putea rămâne încă un Weekend, Menționez ca dormim in camere diferitelaughingși mi-e jena sa ii zic prietenului meu cum e tata!
Credeți ca va reacționa ok tata sau se va supara.

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu avea o problema cat timp era si mama ta cu voi, nu vad de ce ar avea acum. Spune-i pe direct ce doresti. Daca dai acum inapoi, posibil sa dai si data viitoare, gandindu-te ca ar putea spune ceva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca putem sa iti dam un raspuns exact. Chiar nu prea avem cum.

Si chiar daca am da, un da sau nu. Tot nu te-ar ajuta si nu ar impacta realitatea si raspunsul tatalui tau.

Poti sa bati niste apropouri si sa ii spui eventual. Daca nu ii zici, sigur nu o sa stea. Daca ii zici, asa exista o sansa sa stea.

Numai bine!

| mdc98 a răspuns:

Cati ani ai? Daca esti minora sub 18 trebuie sa faci ce canta ai tai, daca ai peste 18 poti face ce doresti, esti adulta deja happy

| rmaria71gmailcom explică (pentru mdc98):

Mai am 3 luni pana la 18

| Matei38828445 a răspuns:

Nu se va supăra 100%,

| Matei38828445 a răspuns:

Nu se va supăra 100 %