| Jkkidq a întrebat:

Salut, as avea nevoie de ajutor, când mă masturbez testiculul stang mi se ducă în partea stângă, doar când mă masturbez
va rog daca se poate să îmi răspundeți la următoarele întrebări:
Care sunt șansele să rămân ipotent?
Care sunt șansele să mor?
Ce problema am?
Cum o pot rezolva?
In cât timp trece?
Trebuie neapărat să vizitez un medic?
Dacă mă opresc din masturbat o să treacă de la sine (in ultimul timp o fac cam des )
Va mulțumesc anticipat
Apropo : la testiculul drept parca am ceva acolo și uneori am o durere foarte foarte mic, ce înseamnă?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ai si cat de des te masturbezi!

| mihai69 a răspuns:

1. Ce e aia "ipotent"?!? Nu există în DEX cuvântul.
2. 100%. Nimeni nu e nemuritor.
3. Niciuna.
4. Oricum.
5. Nu trece, pentru că nu a început.
6. Nu.
7. Da.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba. Consulta un medic urolog care iti va spune care sunt cauzele problemelor tale.

| aXy99 a răspuns:

Du-te la un urolog si fa-ti un control. Nu poti sa mori si nici sa ramai impotent.

| mihai69 a răspuns (pentru aXy99):

Urologul nu se ocupă de capul care trebuie...