| Crysti23 a întrebat:

Salut, de 2-3 luni, nu sunt sigur, mă doare testiculul drept (nu e o durere insuportabila) și nu știu ce as putea avea. Mă doare doar testiculul atât și la atingere doare ceva mai tare. Am uitat să menționez că nu mă doare in fiecare zi, mă doare ocazional. Mă puteți ajuta? Ce trebuie sa fac? Să mă duc la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal ca sa te duci la medic unde ai vrea sa mergi la piață? laughing Te consulta baba care vinde morcovi

| sierra1 a răspuns:

"Mă doare doar testiculul... Ce trebuie sa fac?"

se numește urolog medicul ce te ajută, du-te la el!

| Crysti23 explică (pentru sierra1):

Ok, multumesc

| sierra1 a răspuns (pentru Crysti23):

Noroc

| Țoglă a răspuns:

Poate fi ceva grav. Mergi la urologie.