| Vlad1236 a întrebat:

Buna am o problema.Nu pot avea un act sexual normal cu iubita mea.Ea a fost virgina,am dezvirginato,dar acum mereu cand incercam sa avem un contact sexual ma termin foarte repede, adica dupa 3-5 minute de la incepere actului.(fara a puna la socoteala preludiul).Ce ar putea cauza asta? Care ar fi problema?

5 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

O sa treaca ceva timp si o sa fie totul in norma care trebuie. poat ete gandesti si tu prea mult la asta si de aia si repede termini.
ar trebui sa te relaxezi si sa primesti placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti si un al doilea numar daca te tine. Cu siguranta va dura mai mult.:-)

| Adita1988 a răspuns:

Nu te mai gandi ca te tine putin, e doar psihic problema happy cat mai relaxat tu, si relaxeaza-ti muschii de sub baluba laughing) o sa te tina muuuulltt...eu asa fac...si ma tine cel putin 30 de min laughing daca vreau sa ma termin repede nu e problema, daca vreau sa ma tina 1 ora la fel nu e problema big grin, bafta

| MyKkeyy a răspuns:

Boss, i-ati un spray, pentru o erectie de durata si poti sa termini si dupa 3 h, depide de spray

| fxd a răspuns:

Te depaseste fetita happy trebuie sa intre pe alta mana laughing