| Ligia12345 a întrebat:

Buna am o problema... nu reusesc sa ma dezvirginez de 3 luni fac asta... iar acum cand mai incercam nu prea mai vreau ca m-am obisnuit cu ideea ca nu se poate si ca ma doare ft ft ft rau. Mertionez ca prietenul meu are ft multa grija si incearca ft ft putin. dati-mi sfaturi. funda

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Asa se intampla la toate fetele, trebuie doar sa suporti mai mult!
E normal sa te doar, pe unele le doare mai tare, pe altele aproape deloc, probabil tu esti mai ghinionista!
Trebuie sa fi forte excitata, foarte foarte excitata si abia apoi sa inceapa prietenul tau sa faca ceva! Daca nu esti excitata normal ca doare extrem de tare!
Si inca ceva, inainte de a incepe, incearca sa nu te mai gandesti la ce o sa se intample acolo, sa nu te gandesti ca te doare, sa fi foarte relaxata, asta conteaza foarte mult!
Fi si tu un pic mai tare si suporta durerea, ca nu dureaza decat 1 minut tongue
Bafta!

2 răspunsuri:
| Doctoru_7315 a răspuns:

Probabil ai himenul ceva mai rezistent. Multa dragoste, relaxare, excitare, grija si atentie.

| alex16tm a răspuns:

Te rup eu daca vrei. am rupt multe, ma pricep la asta.