| laptegros71 a întrebat:

Ma duc si eu la o prostituata zilele astea, ca vreau sa ma dezvirginez. Dati-mi niste sfaturi sa nu par atat de parghie. laughing Multumesc

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa te intorci sa ne spui cum a fost si cate boli ai luat, tine-ne la curent!

| RAY a răspuns:

Sa te ptotejezi asta e cel mai important, esti barbat ce sfat vrei? masturbeazate inainte ca sa nu te termini rapid, si cu tupeu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de sfaturi daca te duci la prostituate, ca te invata ele!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca o platesti corespunzator te va invata ea tot ce trebuie sa stii. In caz contrar iti va lua doar banii fara sa-ti ofere aproape nimic in schimb. Din acest motiv ar fi indicat sa discuti cu una din timp toate aspectele si destul de important sa fie cat mai curatica si cat mai atragatoare. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce hal ai ajuns sa te dezvirgineze curvele? E clar că toate ti au dat flit, asa meriti, pe lîngă mult dorita dezvirginare, prostituata la care mergi o sa i ti dea un cadou minunat, o boală venerică, să o stapinesti sanatos.

| DeathOfDreams a răspuns:

*Don't wanna live on this planet anymore*

| MadagasHardwell a răspuns:

Pune un prezervativ corect pe penis si da-i tare la gaura pana nu mai poate ea nu tu.

| Turb0o a răspuns:

Sa nu fii stresat. Ea primește bani în schimbul unui serviciu, iar tu trebuie sa dai la ea ca orbu-n scări.