| lookwhoishere7 a întrebat:

Buna! Am o problema.Nu simt absolut nimic cand ma masturbez,nu simt deloc placere,cand eram mai mica la fel, nu simteam nimic.De ce? Cum se explica asta? Pot fi excitata si foarte relaxata in timp ce ma masturbez dar sa nu simt nimic

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde unde, cum si cu ce te masturbezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești frigida, sau foarte depresiva sau stresata și de aia.
Fa o pauză happy și apoi reia "activitatea"

| Mar1cika a răspuns:

Nu esti singura si ca este normal

| StieTotsidetoate a răspuns:

Buna, aceasta poate fii o problema medicala, in interiorul vaginului exista o glanda numita "Ticopolita" ce afecteaza la nivel senzorial hormonul estrogen si acesta se constrange intr-o latura suprapusca cu stresul din emisfera stanga a creierului si nu mai poate produce acel sentiment de placere numit si "Hilofosfaza" se poate remedia printr-un produs farmaceutic sau asa zisele leacuri babesti, eu iti sugerez sa consulti un medic si sa ii ceri un control pentru glanda "ticopolita" sau daca nu vrei sa mergi la medic poti folosii un leac babesc, iti las reteta meai jos
-2 morcovi taiati marunt
-1 ceapta taiata rondele mari
- 50g marar
-50g busuioc
-20ml lamaie
se lasa la foc iute pentru 20min se pune o sita deasupra canii si se varsa continutul, iti sugerez sa o lasi mai mult la racit cam 50min dupa aceea poti pune chiar si 2 cuburi de gheata, fa lucrul asta timp de 2 saptamani de 2 ori pe zi si o sa inceapa usor usor sa iti revina simturile! Bafta!