| AndreiMihaita23 a întrebat:

Bună am o problema penisul meu are erecție cam des și JUR ca am pofta de sex în orice secunda

Eu am 16 ani nu am iubita cu care sa fac sex și nu am timp de iubita din cauza școlii și locuiesc în Germania

Dar oricum cum scap de pofta de sex pentru ca eu nu vreau sa încep de loc viața sexuală pana nu termin școala și termin studiile

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti apela la panarame in club platesti si faci sex, dar nu te lasa sa intri ca esti mic

Răspuns utilizator avertizat
| Maxzon a răspuns:

Nu scapi. Ești la apogeul pubertății deci excitarea aia nebuna i ceva normal.
Dacă nu vrei să-ți începi viata sexuala madturbeaza.te