| AndreiMihaita23 a întrebat:

Bună am o problema penisul meu are erecție cam des și JUR ca am pofta de sex în orice secunda
Eu am 16 ani nu am iubita cu care sa fac sex și nu am timp de iubita din cauza școlii și locuiesc în Germania
Dar oricum cum scap de pofta de sex pentru ca eu nu vreau sa încep de loc viața sexuală pana nu termin școala și termin studiile

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai si intrebarea care e? Masturbeaza-te si tu daca zici ca umbla hormonii prin tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal sa ai penisul in ercetie, esti la pubertate, hormonii isi cer drepturile, acum in vacanta iti poti rapi si tu o zi, hai sa zicem de rev gasesteti o gagica cu care sa faci sex de rev nebunaticule pe urma pot sa te intorci la studiat

| Wihox a răspuns:

Masturbeaza-te.Mai simplu de atat nu se poate.

| Oana92 a răspuns:

E normal sa ai mereu chef de sex la 16 ani! Ar fi nasol sa scapi de ea...

| Lawliet14 a răspuns:

Cum scapi de pofta? Lasa filmele XXX!

| Madesz a răspuns:

Te masturbezi. Daca stii ce zic laughing)

| Corinutza17 a răspuns:

Masturbeazate de care ori simti nevoia SI gata.