| ely17 a întrebat:

am o problema, prietenul meu cel mai bun s-a despartit recent de prietena lui, au fost impreuna un an si ceva. el vrea mult sa se impace cu ea pentru ca o iubeste dar ea nu vrea pentru ca zice ca nu mai simte acelasi lucru pe care il simtea, chiar daca nu mai sunt impreuna ei tot se saruta se imbratiseaza etc, si el m-a bagat pe mine la inaintare sa zic asa pentru ai impaca ce sa facc? plizz hellp

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E clar ca inca se mai iubesc chiar daca nu recunosc[mai ales ea daca accepta sa fie sarutata si prinsa in brate]

| Wehes a răspuns:

Nici eu n-am prea inteles fraza '' Chiar daca nu mai sunt impreuna ei tot se saruta, se imbratiseaza etc ''. Da in fine, incearca sa mai insisti cu impacarea la prietena ta si daca nu vrea. incearca sa ii explici baiatului cum sta treaba si sa nu isi mai faca sperante.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Nu am prea inteles ce ai vrut sa zici,,, dar in fine, cer e ca nu trebuie sa te implici in asta, asta e doar problema lor, eu spun ca ar di cazul sa le spui asta in fata, spune-le ca sunt destul de maturi incat sa iti revolve singuri problemele, chiar atat de imaturi sunt incat sa bage pe cineva la mijloc pentru a scapa el/ea basma curata?

| Bubu4 a răspuns:

Ei de fapt sunt inca impreuna dar nu vor sa admita acest lucru! Dupa o despartire fostii nu se mai saruta si imbratiseaza, ar trebui sa ii spui acest lucru lor. spune-i prietenei sa caute in sufletul ei orice sentiment pe care il are pentru el si daca inca mai vrea sa fie impreuna, sa nu rateze ocazia, dupa va fi prea tarziu si nu se va mai putea rezolva nimic happy

| Pitagora a răspuns:

Spune-i so recucereasca

| rtvskyline a răspuns:

Pai.tine cont de parerea prietenei tale, daca e una foarte bunahappy