| julialoveicecream a întrebat:

am o mica problema: sunt putin confuza in legatura cu un baiat.Suntem foarte buni prieteni. Dar el pana ieri a avut o iubita.si ieri el s-a despartit de ea spunandu-i ca nu mai simte nimic pentru ea(el mi-a spus) dar ei s-au mai despartit si eu l-am intrebat ca vrea sa se mai impace cu ea nici macar nu vrea sa mai auda de ea, iar ea vrea sa se impace si am pus un pariu cu el am zis ca daca se impaca imi da ceva, iar daca nu ii dau eu. iar el mi-a spus ca oricum chiar daca castiga sau nu imi da acel lucru (o ciocolata). el a spus ca de data asta nu o sa se mai impace pentru ca nu mai simte nimic pentru ea si am tot vorbit multe si l-am intrebat ca nu s-a saturat sa vb cu mine si a spus ca nuuuuuuuuu. la scoala tot timpul se uita dupa mine, si tot timpul se baga cu mine in seama tot timpul vrea sa fie langa mine. l-am intrebat ca de cand nu mai simte nimic pentru ea si a spus ca de cateva zile. vara trecuta era aproape sa fim impreuna, tot timpul zicea la ceilalti copii : "cum ne sta impreuna?" el i-a spus ei ca nu mai vrea sa fie cu ea k el are pe altcineva, iar eu l-am intrebat si a spus ca o sa vad eu si am spus "sunt nerabdatoare sa vad care ii urmatoarea (in gluma ) si a spus ca o sa fiu surprinsa. Oare ma place?

6 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Da te place, dar nu stiu cat timplaughing Grija, poate face cu tine cum a facut cu fata aceea.winking

| AmyClau a răspuns:

Din cate spui tu,s-ar pare ca te place! Dar intrebarea este daca tie ti - ar placea sa fii impreuna cu el! Daca sunteti asa buni prieteni, ar fi pacat ca prietenia voastra sa se stinga... Dar intreaba - l ca sa fii sigura! Si gandeste -te daca tu il placi! Ca daca nu simti nimic pntru el, sa nu il ranesti, deoarece mai tarziu si tu te vei simti rau...
Oricum bafta! kiss

| ela23nice a răspuns:

Din cate spui tu, chiar te place

| merock666 a răspuns:

Din ce spui. cred ca te place ...doar k ar trebui s ai grija si sa nu te pripesti.lasa lucrurile asa cum sunt...iar daca te place cu adevarat pe tine iti va arata asta.

| julialoveicecream explică:

Fata de care s-a despartit l-a dezamagit de multe ori

| BulinaAlbastra a răspuns:

Cu sigurantawinking Cred ca a renuntat la cealata fata pentru tine. Dar eu nu stiu exact caracterul acelui baiata deci... poate fi schimbator si curand sa te lase balta si pe tine. Nu vreau sa te intristez dar...cred ca te place big grin