| Tropkilla a întrebat:

Am o problema, sau cel putin cred ca am.
Acu 2 luni si ceva 3 luni, i-am masat penisul iubitului meu 2-3 minute nu mai mult,nici macar nu avea vreun lichid pe penis. Si am dat sa ma sterg jos nu am introdus degete nimic. Ideea e, e posibil sa fiu gravida? sa fi putut patrunde spermatozoizi in vagin de pe mana mea? Ciclul imi vine regulat, nu am greturi, pofte, nu m-am ingrasat, si am facut si 2 teste de sarcina, unul in prima luna care a iesit negativ, si unul acum cateva saptamani care tot negativ a iesit, deci?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai dupa 2 luni si menstruatii regulate chiar nu inteleg de ce iti mai pui intrebari din astea

| Tropkilla explică:

Adevarat, sunt si paranoica de fel laughing) am vrut sa ma asigur

| corbulalbrosu a răspuns:

De unde spermatozoizi? Zici ca nu avea vreun lichid nici macar cel preejeculator. De sperma nici nu pomenesti. Fara spermatozoizi nu se poate. Nu ti-ai bagat nici degetelul in vagin, deci prin ce minune se putea teleporta un ipotetic spermezeu?laughing Crezi ca poti ramane gravida in orice perioada a ciclului? Te anunt ca nu poti ramane decat atunci cand esti fertila, tu ai fost in acel moment? Esti paranoica draga fetita, nici daca ti-ai dori-o tu astfel nu se poate ramane insarcinata. Pacat de banii cheltuiti aiurea pe teste. rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

De la ce vrei sa ramai gravida, daca nu a existat nici un fel de sperma?

| DrLolo a răspuns:

Nu nu are cum stai linistita

| Believeinyourownforces a răspuns:

Dupa doua luni in care ciclul ti.a venit regulat si ai facut si 2 teste chiar nu ar trebui sa iti mai faci griji.