Astazi iubita mea a facut un test de sarcina care a iesit negativhappy
Dar inainte sa faca testul seara a visat sobolanhappy
Astazi pe la ora 10:30 mi-a facut un sex oral apoi i-am introdus penisul in vagin de vreo maxim 8 orihappy Nu am ejaculat nici sensatia de excitare n`a fost marehappy ma refer la mine
Poate sa ramana gravida?
Ciclul i`a venit pe data de 15.04. 2012 Regulat happy
Apoi cand ar trebui sa facem urmatorul test!
pentru a afla rezultatulhappy

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uita de vise,ia o anatomie,cauta pe Google!
Si afla ca daca pana acum testul i-a iesit negativ, data viitoare i-ar putea iesi pozitiv, mai ales ca din ce ne spui ea se afla in perioada ei fertila.
Ti-am mai vazut o data intrebarea si intelesesm ca esti speriat si nu pot pricepe, desi cu teama in suflet, faci aceeasi greseala!
Urmatorul test il poate face in 21 mai.
Si, daca va iesi negativ, noteaza ca aveti un noroc foarte mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satana pe pamint, bai rugbystu, sti cat de importanta este maduva osoasa pentru un sportiv? mai lasa sexul oral ca dauneaza, este posibil ca domnisoara sa fi ramas gravida deoarece penisul elibereaza spermantos si cand ste introdus in vagin de vreo opt ori

| Pitzipoanca a răspuns:

Deci e incredibil cati oameni atat, ATAAT de prosti au drept de vot.straight face.
Partea nasoala e ca va inmultiti. Aveti mai mult de 15 ani?

| Zeref a răspuns:

Eu iti recomand sa faci sex oral cu ea si normal cu alta.In felul asta nu cred ca o sa ramana insarcinata. Daca ramane vei sti ca nu tu ai fostwinking. Think need, not speed.

| Nymeria a răspuns:

Nu

| RichAmberRae a răspuns:

Voi faceti sex neprotejat si in fiecare luna un test de sarcina? sperand ca poate o sa aveti noroc mereu?

| RAdrian18 a răspuns:

Nu e gravida laughing daca vrei sa stai linistit duo la un control si nu te mai lua dupa vise laughing)(si la soricel e gravida nu la sobolan) laughing

| Demonull a răspuns (pentru RAdrian18):

La sobolan poate are gemeni rolling on the floor

| Anitoaie_Iulia_1990 a răspuns:

Cum sa pui asemenea intrebare? mai ales azi pe 1mai laughing