| clawdya_8655 a întrebat:

am o problema si nu ii gasesc rezolvare. simt nevoia sa ma atasez de cineva. Toate prietenele mele au iubiti, eu sunt singura. Probabil asta vine si din chestia ca nu m-am simtir niciodata iubita si ca nu am primit atentie de la cineva. Am vorbit cu un baiat care mi placea vreo luna jumatate, din diverse motive nu ne am putut intalni. Vorbeam nonstop dar s-a rupt legatura si mi e asa greu acum. El era cel care ma intelegea, ma facea sa zamvesc si cand veneam in camera si vedeam mesaj de la el, eram toata un fluturas. incredibil dar adevarat, m-am atasat asa de el..virtual...si acum am o stare foarte ciudata. Nu inteleg disperarea asta a mea. Sunt constienta de anumite lucruri. Ca daca n a fost el, va fi cineva, ca toate vin la timpul lor, ca poate dramatizez situatia...dar simt ca starea asta e tot mai accentuata si trec repede de la o stare la alta. Nu am intrebari. Astept sa mi spuneti parerea voastra. Multumesc anticipat. P.S:am 23 de ani

Răspuns Câştigător
| Buubbu a răspuns:

Încearcă să lași în urmă stările astea negative cumva. Crede-mă că vei găsi afecțiunea de care ai nevoie, iar când o vei face vei fi în al 9-lea cer. happy Trebuie doar să fii puternică.
Am trecut și eu prin așa ceva. Nici eu nu mă înțelegeam. Obișnuiam să fiu dură cu mine, spunându-mi că dramatizez și am prea multe pretenții, dar în realitate e ceva perfect normal. Suntem oameni până la urmă.

| clawdya_8655 explică (pentru Buubbu):

Multumesc frumos de sfaturi. Probabil acum e tarziu dar acum sunt fericita, in al noualea cer..cum ai zis tu. La cateva zile dupa aceasta postare am gasit un barbat extraordinar( sau m-a gasit el pe mine) si de atunci suntem impreuna si fericiti.

| Buubbu a răspuns (pentru clawdya_8655):

Mă bucur mult! E ok, și eu am intrat pe TPU după 2 ani. laughing

6 răspunsuri:
| Jo17 a răspuns:

Buna. Imi pare rau ca treci prin asa ceva... cred ca ai nevoie numai de timp pana iti trece. Intr-o zi o sa iti gasesti si tu unul. Ai 23 ani si nu e prea tarziu, mai sunt si alti oameni care si-au intalnit sufletul pereche de abia la 30 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| bobo05031993 a răspuns:

Buna mi.ar face placere sa te cunosc. Daca ai placerea si vrei sa vorbim astept un mesaj de la tine

| bobo05031993 a răspuns:

Buna stiu ca am lasat mesaj la intrebarea ta. Eu nu iti pot trimite mesaj in privat daca vrei sa vorbim imi pot da un mesaj cu Facebook tau sau cu o adresa de skype