| flory_9483 a întrebat:

Am o problema si sunt foarte confuza, numai stiu ce sa cred?
Am un prieten de 6 luni si ceva, azi am iesit in oras.Cand a venit sa ma ia mi a spus ca a vazut-o pe fost lui prietena(tin sa mentionez ca fosta lui e cam curvulita)Dupa ce am stat impreuna, ma adus acasa si pe drum m-a sunat sa mi zica ca fosta lui prietena se uita dupa masina lui, si sa mi ceara voie daca poate sa o sune si sa ii zica ca ce se uita dupa masina lui, eu i am spus ca sa o sune, tin sa mentionez ca suntem aproape eu si fosta lui prietena, si ca nu am nimic impotriva daca suna vreo fata. Dar intrebarea mea este: De ce a tinut neaparat sa o sune? Am vorbit cu el, si mi a spus ca i-a spus si ea a zis ca nu are voie. Apoi ea l-a intrebat pe ia o iubesti? sau o inseli ca pe mine? el i-a spus ca nu, ca ma iubeste. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Nimic

| Musiclove18 a răspuns:

Draga Flory:*din moment ce te'a sunat sa iti ceara voie e cam clar ca tu esti a lui momentan si nu vrea pe altcineva. Daca o suna si tu nu stiai nimic si aflai altcumva aveai motive de ingrijorare:*. DIn moment ce ti'a mai si spus de intrebarea ei inseamna ca voia ca tu sa stii raspunsul lui.Care este unul, nu bun ci foarte bunlove struckDaca tot te mai deranjeaza poti vb cu el.Insa eu cred ca nu e nevoie din moment ce nu si'a schimbat comportamentul.Hai sa fim optimiste:* Te iubestebatting eyelashes Succes>big grin

| flory_9483 explică:

Buna damian, sincer daca nu vroiai sa raspunzi la intrebarea mea, nu raspundeai, am pus aceasta intrebare, sa fiu ajutata nu ca sa fiu luata la misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ce faci si nu te pripi cu concluziile. mai bine intreaba-l si cerei sa iti spuna adevarul

| koool a răspuns:

Eu l-as intreba daca te mai iubeste, daca vrea sa aiba o relatie serioasa cu tine sau nu.

Dar in ultima vreme si-a schimbat comportamentul?