| yappi a întrebat:

Spuneam in intrebarea anterioara despre stresul baiatului pe care il iubesc si atunci cand trebuia sa iesim in oras sa vb sa ne rezolvam problemele m'a sunat si a spus ca nu mai poate veni pentru ca merge la fotbalstraight faceAstazi mi-a scris pe mess ca merge la o pizza cu doi prieteni de ai lui (si de ai mei) si daca vreau sa merg si eu apoi ii spusesem ca este o pritena de-a mea la mine si trebuie sa astept sa vine parintii inainte sa plec de acs (era si sora mea mai mica) si a spus sa ii transmit prietenei mele sa plece pentru ca vrea sa vina el pana la mine si cand i'am spus ca trebuie sa se inoarca parintii s-a suparat si a zis ca nu vreau sa vina la mine apoi a zis ca daca merg la pizza ne vedem acolo si a iesit. Dupa vreo 15-20 minute ma suna si ma intreaba daca merg.Am mers acolo cu prietena mea si pe drum ma tot suna unul din prietenii lui sa vada unde sunt.Am ajuns acolo am stat langa el la masa si aproape nu am vorbit nimic unul cu altul il vedeam cu coada ochiului cum se mai uita la mine pe ascuns da dupa cam 1 ora suna mama prietenei mele si a trebuit sa plecam acasa m-am ridicat si toti intrebau de ce mergem deja doar el Si'a luat la revedere si atatstraight faceAm mers acasa el a intrat pe mess m'a vazut online dar nu a spus nimic sincer nu il mai inteleg deloc.Credeti ca ma puteti ajuta? Am uitat s-a spus ca atunci cat stateam la masa mai spunea cat de BUNA este tipa care serveastraight faceMai vrea sa ne impacam sau nu pentru ca sunt chiar confuza. Dau FUNDA:*

1 răspuns:
| litarczek a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu el, care mai sunt sentimentele lui fata de tine?