| Seby3111 a întrebat:

Bună! Am o problema, sunt căsătorit, am copii și cred ca m-am îndrăgostit de un băiat gay,am avut câteva ori relație cu el, ce sa fac, cum scap de sentimentul asta? Sunt constient ca nu este bine..va rog fara comentarii rautacioase.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cuplezi creierul si iti ajustezi nebunia din cap, ca ai familie si esti ditami barbatul, si nu cred ca vrei sa-ti distrugi familia, parintii, rudele si tot orasul sa te arate cu degetul.
Romanii sunt foarte homofobi si te trezesti in strada, fara munca, fara casa, fara familie, toate pentru o bucata de s...ula?
Nu mai spun de copii tai, care merg la scoala si ajung bataia de joc a colegilor.
Crezi ca merita sa arunci totul pe apa Dunarii?

| Seby3111 explică (pentru Violleta2022):

Da ai dreptate mulțumesc..ma simt foarte prost

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

NOTA 10, impecabil, permite-mi sa inge nunchiez in fata maestrei voastre

| sammie a răspuns:

Mergi la preot la biserica sau mergi la psiholog.

| FindMyName a răspuns:

Bagă-ți mințile în cap! Nu îți lăsa familia, creată cu ajutorul tău totuși. pentru un gay!

| DorinaK a răspuns:

Fugi cu el Sebastian! Abandoneaza familia!

| Seby3111 explică (pentru DorinaK):

Nu o sa fac asta niciodată

| DorinaK a răspuns (pentru Seby3111):

De ce? Dragostea e mare, mutati-va impreuna!

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Cum ce sa faci? Daca-ti place mergi cu ambele relatii. Numai sa ai incredere ca acela este,, discret,, macar 80%. Adica sa nu te faca de minune cand te vede pe strada. Doamne fereste sa mai strige ceva de genul,, Poponarule!,,.
Daca NU aveai copiii problema era rezolvabila. Asta patim cand NU stim sa alegem cand trebuie ceea ce simtim.

| Seby3111 explică (pentru Voinescu_Catalin_):

Da omul este foarte discret dar eu ma simt prost față de Soție

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru Seby3111):

Aspectul acesta privitor la sotie nu-l pot intelege, deoarece nu am cunoscut-o.>(. Daca vrea trece si peste,, gura lumii,, -- daca se v/a intampla ceva!--. NU mai este un stigmat sa o faci si cu un barbat. Sa rada lumea cat vrea. NU o sa o schimbe nici razboiul!

| Alecsandru322 a răspuns:

Cu cine te simți mai bine? Cu soția sau cu el? Ești activ sau pasiv?

| Seby3111 explică (pentru Alecsandru322):

Cu sotia?

| Seby3111 explică (pentru Seby3111):

Da cu ea ma simt mai bine dar uneori simt nevoia sa fiu și cu el dar vreau sa renunț.