| Dakota a întrebat:

Am o problema.sunt clasa a7-a si imi place de un baiat de clasa a9a. Inainte nu imi placea de el dar incepuse sa imi zica tot felul de chestii cum ar fi: Esti frumoasa. o data chiar mi-a zis ca ar vrea sa fie cu mine dar ca ma lasa si pe mine sa am cativa prieteni ca sa invat si eu si dupa aia sa fiu cu el ca cica s-a saturat sa fie el "profesorul". Nici nu stia ca eu am avut multi prieteni pana atunci.laughing.(despre el se spune prin scoala...si cred si eu...ca este cam pervers) L-am intrebat daca vrea sa fie cu mine acum cateva zile si a zis ca nu :\ ca are prietena. dar chiar daca are prietena m-a luat de doua ori si m-a pupatstraight face acum nu stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
| Anonima_5812 a răspuns:

Lasa-l pe nesimtitu ala, chiar nu te merita.Sigur si la alti baieti le plac de tine laughing si poate chiar sunt pe gustul tau.Stai linistita ca pana ai 20 de ani iti gasesti unu happy

2 răspunsuri:
| Smile_5509 a răspuns:

Nu e deloc bine... tipul ala vrea cu siguranta sa profite de tine. Uita-te la alti baieti nu la asta.no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am cunoscut eu unul pe mess si era dragut pe mess dar cand am facut schimb de nr de telefon ma suna in continuu.eu zic sa-lasi